ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міністри ЄЄ ухвалили декларацію про боротьбу з антисемітизмом

Рада міністрів ЄС ухвалила декларацію щодо боротьби проти антисемітизму у всіх його проявах

Depo.Світ
6 грудня 2018 20:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Ради ЄС.

"Рада ЄС сьогодні ухвалила декларацію з боротьби проти антисемітизму та розвитку спільних підходів у сфері безпеки для кращого захисту єврейських спільнот та інституцій в Європі. У декларації Рада ЄС визнає, що єврейські спільноти у деяких країнах ЄС почуваються особливо вразливими до терористичних атак, що є наслідком зростання кількості випадків насильства протягом кількох минулих років", - йдеться у документі.

Рада ЄС зазначила, що прояви ворожого антисемітизму все ще залишаються досить поширеними, що було підтверджено у спеціалізованій доповіді Агентства з фундаментальних прав у 2018 році.

Декларація пропонує всім країнам ЄС ухвалити та виконувати зважену стратегію запобігання та боротьби з усіма формами антисемітизму, як складову зусиль з запобігання расизму, ксенофобії, радикалізації та насильницькому екстремізму.

"Одноголосна підтримка декларації з боротьби проти антисемітизму усіма 28 членами ЄС надає важливий сигнал єврейській спільноті: Євросоюз і кожна країна-член стоять на захисті їх прав та гарантують їх безпеку та добробут. Ми поєднаємо зусилля на європейському та національному рівнях, щоб євреї-європейці могли будувати майбутнє для себе та для своїх дітей у Європі разом з усіма європейцями", - наголосила з цього приводу Єврокомісар з питань права Віра Юрова.

Нагадаємо, 28 жовтня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу на відкритті засідання уряду закликав світове співтовариство разом боротися з антисемітизмом після стрілянини в Піттсбурзі (США).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ