Мексика тягне до себе китайських туристів

Мексиканський уряд планує провести нову кампанію "Стукаємо в двері", націлену на залучення більшої кількості китайських туристів

Про це заявив міністр туризму Мігель Торруко Маркес на прес-конференції, інформує Depo.ua з посиланням на "Синьхуа".

"Кампанія орієнтована на країни з великими туристичними ринками, такі як Китай, і спрямована на підвищення статусу Мексики в якості світової туристської дестинації", -сказав він.

"Є 15 країн, які перевершують нас за обсягом доходів від закордонного туризму, їхні уряди і приватні підприємства виявилися більш креативними в поширенні своїх продуктів", - заявив він.

"Чиновники Мексики ведуть переговори з китайським туроператорами високого рівня для залучення туристів в Мексику. Китайські туристи зацікавлені у відвідуванні мексиканських туристичних об'єктів", - повідомив Мігель Торруко Маркес.

"Ми готові запросити їх в різні штати, які задовольняють їх інтересам", - додав Маркес.

Остання статистика від мексиканського уряду свідчить, що в 2018 році в Мексиці побували в цілому 135 тис. китайських туристів, що на 35% більше, ніж за рік до цього

Мексика сподівається залучити безпрецедентні 44,8 млн іноземних туристів в 2019 році і зберегти щорічний приріст даного показника на рівні 5,6%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна