Ліга Європи: данський «Ольборг» розгромив киян з рахунком 3:0

Футболісти київського «Динамо» зазнали першої поразки в груповому турнірі Ліги Європи УЄФА

Ліга Європи: данський «Ольборг» розгроми…

У матчі третього туру розіграшу «біло-сині» на виїзді «у суху» програли чемпіону Данії «Ольборгу» - 0:3, повідомляє Укрінформ, передає ДеПо.

Два м'ячі динамівці пропустили до перерви. На 11-й хвилині потужним ударом метрів із 17 рахунок відкрив Томас Еневольдсен. Автором другого голу у ворота Олександра Рибки став на 39-й хвилині Микола Томсен, який легко відправив м'яч у сітку після передачі Нікласа Хеленіуса. Крапку в компенсований арбітром час поставив все той самий Томсен (90 + 1), замкнувши поперечний пас біля дальньої штанги.

В іншому поєдинку групи J румунська «Стяуа» у Бухаресті виграла у португальського «Ріу Аве» - 2:1.

Турнірне становище: «Динамо» - 6 очок, «Стяуа» - 6, «Ольборг» - 6, «Ріу Аве» - 0.

У четвертому турі 6 листопада «Динамо» прийме «Ольборг» на столичному НСК «Олімпійський».

Нагадаємо, раніше донецький «Шахтар» розгромив білоруський БАТЕ з рахунком 7:0.