ЦВК Росії допустить Навального балотуватись лише через 11 років

Голова ЦВК Росії Елла Памфілова заявляє, що російський опозиційний політик Олексій Навальний не зможе балотуватися в президенти країни до 2028 року через умовне засудження

Depo.Світ
17 жовтня 2017 13:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Радіо свобода.

Памфілова 17 жовтня в Сочі застерегла Навального і його прихильників від заяв про те, що він зможе висувати свою кандидатуру на виборах 2018 року. За її словами, Навальний хибно трактує конституцію Росії.

"Він зможе взяти участь у виборах, коли пройде цей термін десятирічний – десь в 2028 році, плюс п'ять місяців, зможе цілком балотуватися. А що зараз за вік? Все життя попереду. Тому нехай виходить із цього. І прапор йому в руки", – сказала голова російської ЦВК.

Як відомо, 41-річний Олексій Навальний раніше заявив про намір брати участь у виборах президента Росії в 2018 році. По всій країні відкриті 79 штабів опозиціонера. Їхніх координаторів і волонтерів регулярно затримує поліція Росії під різними приводами. Суди карають їх штрафами й адміністративними арештами. Сам Навальний на даний час перебуває під адміністративним арештом за звинуваченням у закликах до несанкціонованих мітингів.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини постановив, що російський суд засудив братів Олексія та Олега Навальних у справі про шахрайство з порушенням права на справедливий суд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ