Азербайджан заявляє, що вірменська армія втратила у боях до 2300 військових

У Міноборони Азербайджану заявили, що Збройні сили Вірменії з 27 вересня в боях нібито втратили убитими і пораненими до 2300 військових та велику кількість військової техніки
 

Азербайджан заявляє, що вірменська армія…
Фото: ЕРА

Про це йдеться у повідомленні прес-служби азербайджанського оборонного відомства, передає Depo.ua.

Азербайджан також заявляє, що були знищені і виведені з ладу близько 130 танків і іншої бронетехніки, понад 200 артилерійських установок, реактивних систем залпового вогню, гранатометів, близько 25 систем протиповітряної оборони, 6 командних пунктів управління і командно-спостережних пунктів, 5 складів боєприпасів, близько 50 протитанкових засобів, 55 автомобільної техніки.

Зазначається також, що під час вчорашніх боїв на території Шушакенд Ходжалинського району був знищений один зенітно-ракетний комплекс С-300.

"Противник, що зібрав додаткові сили на Мадагізському напрямку з метою повернення втрачених позицій, зробив спробу наступу рано вранці 30 вересня. Ці дії противника присікаються, і наші війська проводять контрнаступальну операцію для зломленя його опору. Наразі по всьому фронту ведуться бойові дії", – заявили у Міноборони Азербайджану.

Нагадаємо, раніше у МЗС Вірменії заявили, що Азербайджан нібито готується до розширення географії бойових дій у Нагірному Карабасі

Довідка: У період із 1988 року по 12 травня 1994 року між Азербайджаном та Вірменією тривала війна на етнічному підгрунті за контроль над Нагірним Карабахом. Конфлікт розпочався, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабаська автономна область заявила про свій вихід з Азербайджанської РСР. Військові сутички між країнами не припинилися й після підписання мирного договору. 

Зараз у регіоні проживають переважно вірмени. Етнічні азербайджанці, які до війни становили близько чверті населення регіону, втекли з Карабаху (як і з Вірменії), а з Азербайджану були змушені втікати етнічні вірмени.

27 вересня вранці на кордоні Азербайджану та Вірменії загострився конфлікт, в Нагірному Карабасі поновились бої. Згодом прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян допустив визнання незалежності Нагірного Карабаху.

Читайте також: Москва самоусунулась від Карабаху: Як Симоньян показала вірменам, чого варті гарантії Кремля

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme