Арештований на Росії опозиціонер оголосив голодування

Російський опозиціонер, координатор руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов проводить сухе голодування

Про це повідомила його дружина Анастасія Удальцова, передає Depo.ua з посиланням на DW.

За її словами, напередодні вона передала Удальцова воду, проте на наступний день він подзвонив і сказав: "Я воду не п'ю, навіщо мені вода. Більше не передавай".

Сергій Удальцов був затриманий 14 серпня. За словами самого Удальцова, в ОВС його ознайомили з протоколом про повторне порушення правил проведення масових заходів за незаконну акцію перед початком узгодженого мітингу 28 липня. У той же день координатор "Лівого фронту" був арештований на 30 діб.

За словами дружини, висунуті звинувачення Удальцов вважає надуманими. У зв'язку з цим він оголосив голодування "протесту проти антинародної пенсійної реформи та підвищення пенсійного віку".

Нагадаємо, що влада Росії має намір підвищити вік виходу на пенсію до 65 років у чоловіків і до 63 років у жінок. Ця ідея не знаходить підтримки у населення країни - проти неї, за даними соцопитувань, виступають 89% росіян. Мітинги проти пенсійної реформи в останні тижні регулярно проходять в російських містах.

Довідка: 28 липня в Москві на проспекті Сахарова пройшов узгоджений з владою мітинг проти зміни пенсійного законодавства. Головними вимогами Удальцова на мітингу були відставка уряду, припинення прийняття закону про підвищення пенсійного віку і проведення з цього питання референдуму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна