Американський письменник позивається до Мюллера на $350 млн

У США письменник і конспіролог Джером Корсі звернувся до суду з позовом проти спецпрокурора Роберта Мюллера, який веде справу про втручання Росії в американські вибори

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на NBC.

72-річний Корсі вимагає від Мюллера $350 млн у зв'язку зі обвинуваченнями в шантажі та незаконному стеженні. Письменник є знайомим екс-радника президента США Дональда Трампа Роджера Стоуна і давав свідчення з приводу можливого зв'язку Стоуна з WikiLeaks.

У позові наголошується, що за Корсі нелегально стежили за вказівкою спецпрокурора. Крім того, в разі відмови про дачу неправдивих свідчень Корсі погрожували в'язницею.

Нагадаємо, 9 грудня президент США Дональд Трамп вкотре закликав припинити федеральне розслідування втручання Росії в президентські вибори в 2016 році.

Тим часом ЗМІ пишуть, що щонайменше 14 прибічників президента США Дональда Трампа зустрічалися з росіянами під час виборчої кампанії 2016 року і під час вступу Трампа на посаду.

У листопаді президент США Дональд Трамп передав письмові відповіді на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Раніше Трамп назвав "незаконним" розслідування на чолі зі спецпрокурором Робертом Мюллером щодо втручання Росії в президентські вибори в США.

30 липня Трамп закликав спецпрокурора Роберта Мюллера визнати існування конфлікту інтересів, який не дозволяє йому вести об'єктивне розслідування втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США