14 прибічників Трампа "крутили шури-мури" з росіянами, - ЗМІ

Щонайменше 14 прибічників президента США Дональда Трампа зустрічалися з росіянами під час виборчої кампанії 2016 року і під час вступу Трампа на посаду

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Washington Post.

Серед тих, хто проводив зустрічі з російськими громадянами, діти американського президента Іванка Трамп і Дональд Трамп-молодший, його зять і радник Джаред Кушнер, його адвокат Майкл Коен, а також найбільш давній політичний радник Роджер Стоун.

За даними прокурора з "російської справи" Роберта Мюллера, деякі з росіян пропонували прихильникам Трампа підтримку кампанії з боку російського уряду.

Нагадаємо, 9 грудня президент США Дональд Трамп вкотре закликав припинити федеральне розслідування втручання Росії в президентські вибори в 2016 році.

За даними видання New York Times, 9 червня 2016 син Трампа, зять президента США Джаред Кушнер і на той момент голова виборчого штабу Пол Манафорт, зустрілися в "Трамп-тауер" з росіянкою Наталією Весельницькою, яка, ймовірно, пов'язана з Кремлем. Видання пише, що на зустрічі російський адвокат пообіцяла надати компрометуючу інформацію на Гілларі Клінтон.

Трамп-молодший згодом заявив, що на зустрічі Весельницька говорила про скасування "закону Магнітського" і не надала жодної інформації про Клінтон.

Група американських юристів подала у Федеральну виборчу комісію скаргу на Дональда Трампа-молодшого, Джареда Кушнера і Пола Манафорта через їхню зустріч з Весельницькою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна