Amazon став найдорожчим брендом у світі

Amazon очолив топ-100 найдорожчих брендів у світі, оскільки його вартість за рік зросла на 52% і досягла $315,5 мільярди

Такі дані опубліковані в щорічному ренкінгу BrandZ's 2019 Top 100 Most Valuable Global Brands, передає Depo.ua з посиланням на "Ліга.Бізнес".

Компанія Apple опинилася на другій позиції, її вартість за рік зросла на 3% і склала $309,5 мільярди.

Google з першої позиції опустився на третє місце, його вартість зросла на 2% до $309 мільярдів.

Facebook зберіг шосте місце, у той час, як Alibaba вперше обігнав Tencent і став найціннішим китайським брендом, піднявшись на дві позиції – до 7 місця. Його вартість за рік збільшилася на 16% і досягла $131,2 мільярди.

Tencent опустився на три позиції й потрапив на восьме місце, втративши 27% вартості у річному обчисленні ($130,9 мільярди).

Серед популярних платформ соціальних мереж – Instagram, який наразі час налічує понад 1 мільярд користувачів у всьому світі. Цей бренд зайняв 44 місце ($28,2 мільярди) і став найбільш швидкозростаючим у цьому році, показавши стрімке зростання вартості бренду +95%.

Компанія Lululemon (спортивний одяг в стилі йоги) – друга за темпами зростання. Її вартість за рік зросла на 77% і досягла $6,92 млрд.

Інші лідери ринку, такі як Netflix (+65%, №34, $34,3 мільярди), Amazon (+52%, $315,5 мільярди) і Uber (+51%, №53, $24,2 мільярди) відображає швидко мінливий світ, заснований на технологіях, в якому споживачі більше цінують багатший досвід бренду.

Рейтинг найпопулярніших світових брендів BrandZ вже 14-й рік поспіль складається агентством Kantar на замовлення найбільшої рекламної компанії WPP. Рейтинг об'єднує проаналізовані ринкові дані від Bloomberg і широку інформацію про споживачів з понад 3,7 мільйона споживачів по всьому світу, охоплює понад 166 000 різних брендів на більш ніж 50 ринках.

Раніше повідомлялося, що компанія Amazon створила інструмент на базі штучного інтелекту під назвою StyleSnap, який допомагає знаходити і підбирати під себе одяг по фотографії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна