Збірна України з легкої атлетики увійшла до десятки кращих на чемпіонаті Європи

На чемпіонаті континенту в приміщенні у Стамбулі наші спортсмени завоювали чотири медалі на десятьох.

Збірна України з легкої атлетики увійшла…

Збірна України з легкої атлетики розділила 8-9 місця за кількістю медалей (1 золота, 1 срібна, 2 бронзові) із Німеччиною (1, 2, 1) на чемпіонаті Європи у приміщенні, який завершився у Стамбулі (Туреччина), із посиланням на Укрінформ повідомляє Depo.ua.

Перемогу в загальнокомандному заліку здобула збірна Норвегії (4 золоті, 1 срібна), друге і третє місця – за атлетами з Нідерландів (3, 3, 1) і Великої Британії (3, 1, 2).

До високого загального результату України, честь якої захищали лише десятеро спортсменів, доклалися, зокрема, стрибунки у висоту Ярослава Магучіх і Катерина Табашник – вони здобули відповідно "золото" і "бронзу". Андрій Проценко у цій же дисципліні виграв "срібло".

21-річна Ярослава Магучіх у найкращій спробі стрибнула на 1,98 метра і захистила свій титул чемпіонки Європи у приміщенні.

28-річній Катерині Табашник для її дебютної "бронзи" чемпіонату Європи вистачило здолати висоту 1,94 м.

Ще одна українка, Юлія Левченко, з результатом 1,94 м посіла 5-е місце на чемпіонаті Європи.

У тій же дисципліні серед чоловіків "срібний" результат 34-річного Андрія Проценка на чемпіонаті у Стамбулі склав 2,29 метра.

Своєю чергою, у штовханні ядра 26-річний Роман Кокошко на своєму дебютному чемпіонаті Європи став "бронзовим" призером і заодно оновив на 1 см рекорд України. Його показник – 21,84 метри.

Для України це кращий результат у чоловічому штовханні ядра на чемпіонатах Європи починаючи з 2000 року.