Важка перемога "Шахтаря", несподіваний лідер чемпіонату: завершився третій тур Української Прем’єр-ліги з футболу

Молода команда зі Львова набрала максимум у трьох матчах і очолила турнірну таблицю.

Важка перемога "Шахтаря", несподіваний л…

Відбувся третій тур Прем’єр-ліги – чемпіонату України з футболу, інформує Depo.ua.

Тур був зіграний протягом трьох днів, ось його результати:

12 серпня

Чорноморець Одеса – Оболонь Київ – 2:0 (одесити під керівництвом Романа Григорчука здобули упевнену перемогу)

Колос Ковалівка – Верес Рівне – 2:0

Полісся Житомир – Рух Львів – 0:1 ("Рух", витримавши тиск господарів у першому таймі, завдяки єдиному голу Іллі Квасниці на останніх хвилинах зустрічі здолав "Полісся")

13 серпня

Минай – Дніпро-1 – 1:1 (умовний аутсайдер із села під Ужгородом закономірно по грі відібрав очки у срібного призера попереднього чемпіонату і учасника єврокубків, який зараз переживає серйозну кризу).

Ворскла Полтава – Зоря Луганськ – 1:2 (друга поспіль поразка полтавців у сезоні).

Кривбас Кривий Ріг – ЛНЗ Черкаси – 2:0 (криворіжці перемогли в першому домашньому матчі нового сезону і виграли другу гру поспіль).

Після трьох ігрових днів УПЛ львівський "Рух" став несподіваним одноосібним лідером чемпіонату. Команда, де грає переважно молодь, виграла усі три матчі на старті сезону і здобула максимально можливі 9 очок.

На протилежному полюсі в таблиці – харківський "Металіст 1925" і міцний середняк минулого сезону, недавній учасник єврокубків "Ворскла" з Полтави, у яких поки немає набраних очок.

Сьогодні третій тур завершився матчем "Шахтаря" (Донецьк) і "Олександрії" на стадіоні "Лівий берег" у Бориспільському районі Київської області. Рахунок – 2:1 на користь "гірників".

У першому таймі перевага чемпіона була вельми помітною, що зафіксували голами Сікан (8 хв.) і Траоре (30). А от у другій половині гри підопічні Руслана Ротаня заграли більш активно, на 61-ій хв. забили один м’яч (гол на рахунку Скорка), переважали "гірників" за кількістю ударів по воротах і мали кілька чудових шансів зрівняти рахунок. Але молодий воротар "Шахтаря" Дмитро Різник врятував чемпіона від другого поспіль конфузу (у другому турі донеччани вперше в цьому чемпіонаті втратили очки, зігравши унічию 1:1 із рівненським "Вересом"). Важка перемога команди Ван Леувена.

Гру 3-го туру київського "Динамо" проти "Металіста 1925" перенесено через участь киян у Лізі Конференцій УЄФА.