Україна на останній хвилині втратила перемогу над Латвією

На гол Андрія Ярмоленка у першому таймі латвійці відповіли взяттям воріт на останній доданій хвилині матчу

Україна на останній хвилині втратила пер…

Як повідомляє depo.ua, після матчу з Іспанією (0:1) головний тренер збірної України Михайло Фоменко відчутно змінив склад команди на товариський матч з Латвією, давши можливість зіграти багатьом футболістам, які не вийшли на поле в матчі відбору ЧЄ-2016.

Українці вели гру на "Арені Львів", але змогли забити лише один гол. На 35 хвилині це зробив Андрій Ярмоленко. Але збірна Латвії у доданий арбітром час зрівняла рахунок - 1:1.

Україна - Латвія - 1:1

Стадіон: "Арена Львів"

Голи: Ярмоленко 35, Максименко 90+1.

Україна: Бойко, Кучер, Шевчук, Федецький, Ракицький,Тимощук, Гусєв (Коноплянка 59), Безус (Малиновський 85), Гармаш (Рибалка 46), Ярмоленко, Кравець (Будковський 75).

Латвія: Колінько, Габовс, Ягодінскіс, Горкшс, Куракінс (Максименко 46), Лайзанс, Фертовс (Зюзінс 46), Жигаєвс, Тарасовс (Дубра 46), Ракельс, Шабала (Вишняков 68).

Попередження: Жигаєвс 39, Безус 48, Ракицький 54.

Наступний матч українці мають провести в червні проти Грузії. Він буде товариським. Вже 14 червня наша збірна у Львові повинна зіграти поєдинок відбору ЧЄ-2016 проти Люксембургу.

Відео: "ВКонтакте", ТК "Футбол 2"