Українські волейболісти вийшли у плей-оф чемпіонату Європи

Нашу команду врятували перемога над Іспанією і словенці, які здобули потрібний нам результат проти болгар.

Українські волейболісти вийшли у плей-оф…

Чоловіча збірна України з волейболу здобула перепустку до плей-оф чемпіонату Європи 2023 року, передає Depo.ua з посиланням на Суспільне Спорт.

У вирішальному матчі групового етапу "синьо-жовті" перемогли Іспанію саме з тим рахунком, який був нам потрібен, - 3:0, і з третього місця потрапили до наступного раунду.

Нашим суперником на стадії 1/8 Євро-2023 буде команда Португалії. Цей матч відбудеться 8 або 9 вересня.

Переможець зазначеної пари у чвертьфіналі зіграє проти кращої команди пари Словенія – Туреччина.

У попередніх чотирьох матчах Євро-2023 у групі підопічні тренера Угіса Крастіньша здобули лише одну перемогу – 3:2 над Фінляндією, зазнавши трьох поразок поспіль – від Хорватії, Словенії і Болгарії.

Уже після завершення матчу Україна – Іспанія стало відомо, що в останньому матчі у групі Словенія перемогла Болгарію з рахунком 3:0. Завдяки цій перемозі Україна фінішувала на третьому місці у групі, пропустивши на перші два Словенію і Хорватію.

Зазначимо, чоловіча волейбольна збірна України утретє гратиме у плей-оф чемпіонатів Європи. 2019 року українська команда дійшла до чвертьфіналу, 2021-го до 1/8 фіналу.

Цього року чоловіча збірна України з волейболу дійшла до фіналу Золотої Євроліги, поступившись Туреччині, а також стала третьою на Кубку претендентів. Також українська команда братиме участь у кваліфікації на Олімпіаду-2024 в Парижі.

Чоловічий чемпіонат Європи з волейболу 2023 року триває у Болгарії, Італії, Північній Македонії та Ізраїлі.

Ігри 1/8 фіналу відбудуться 8-10 вересня, чвертьфінали – 11-12 вересня, півфінали – 14 вересня.

Поєдинок за 3 місце і фінал пройдуть у Римі 16 вересня.