Степаненко про вилучення Гармаша: Він не вчиться на своїх помилках

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко прокоментував перемогу над збірною Білорусі в матчі кваліфікації Євро-2016 (3: 1)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на tribuna.com.

"Чи будуть сили на Словаччину? Подивимося безпосередньо в матчі зі словаками.

Видалення Гармаша? Денис зробив велику помилку, а на своїх помилках він не вчиться, не перший раз отримуючи такі картки. Десь заграється і втрачає концентрацію.

Якби не картка, він все правильно робив - йшов на фол, але оскільки у нього вже було попередження, потрібно було грати більш відповідально.

Тим не менш, він зробив свій вибір. Тепер поїде додому, а ми гратимемо зі Словаччиною", - сказав Степаненко.

Нагадаємо, хавбек збірної України Денис Гармаш був вилучений з поля в матчі кваліфікації Євро-2016 зі збірною Білорусі (3: 1).

Першу жовту картку Гармаш отримав в першому таймі за перепалку з головним арбітром зустрічі. На 92-й хвилині Гармаш отримав другу жовту картку за симуляцію пенальті.

Більше спортивних новин читайте у рубриці Спорт.depo.ua.