Перерваний через теракт у Брюсселі футбольний матч не дограватимуть: який результат гри встановила УЄФА

Також через події в Ізраїлі перенесено гру луганської "Зорі" з "Маккабі" Тель-Авів у Лізі конференцій.

Перерваний через теракт у Брюсселі футбо…
Вболівальники Швеції на стадіоні у Брюсселі. Фото: AP.

Відбірковий матч чемпіонату Європи з футболу 2024 року Бельгія – Швеція, перерваний через теракт у Брюсселі, отримав підсумковий результат – нічия 1:1.

Про таке рішення Європейської спілки футбольних асоціацій повідомив офіційний сайт організації, передає Depo.ua.

Гру, що відбулася у понеділок, 16 жовтня, було зупинено у перерві після першого тайму, який завершився з рахунком 1:1.

За кілька годин до початку матчу в Брюсселі терорист – уродженець Марокко застрелив двох шведських вболівальників, ще одна людина зазнала поранення.

Злочинець діяв приблизно за 5 км від стадіону, де відбувався матч. Вболівальники загинули за кілька годин до початку гри, проте команди провели перший тайм і домовилися не розпочинати другу половину.

Матч було скасовано, команди домовилися не виходити на другий тайм.

Водночас УЄФА ухвалила й рішення щодо проведення футбольних матчів у Ізраїлі, де безпекова ситуація є вкрай нестабільною.

Виконавчий комітет УЄФА вирішив, що жодні матчі під егідою УЄФА не будуть проводитися в Ізраїлі до подальшого повідомлення.

Ізраїльська футбольна асоціація та клуби "Маккабі" Хайфа і "Маккабі" Тель-Авів мають запропонувати альтернативні місця/стадіони (які мають відповідати правилам УЄФА) за межами території країни для проведення їхніх домашніх матчів.

Також матч Ліги конференцій УЄФА "Маккабі" Тель-Авів – "Зоря" Луганськ (група B), який мав відбутися у четвер, 26 жовтня, перенесено на суботу, 25 листопада. Місце проведення гри наразі невідоме.