Молодіжна збірна України з хокею здобула третю поспіль перемогу на чемпіонаті світу

Українці в напруженій боротьбі здолали збірну Італії.

Молодіжна збірна України з хокею здобула…

У третьому турі чемпіонату світу в Дивізіоні 1В, який триває в місті Блед, Словенія, збірна України з хокею (гравці віком до 20 років) перемогла команду Італії.

Перемога була здобута в овертаймі – 5:4 (1:1, 1:3, 2:0, 1:0). Вирішальну шайбу на 2-ій хвилині овертайму закинув Микита Сидоренко, передає Depo.ua з посиланням на сайт Федерації хокею України.

Зазначимо, молоді українці виграли матч, відігравшись із рахунку 1:4.

Наступними нашими суперниками стануть дві балканські збірні. І якщо сьогодні, 15 грудня, збірна України гратиме із не найсильнішою командою Хорватії, то в останньому турі чемпіонату, у неділю, 17 грудня, "синьо-жовтих" екзаменуватимуть господарі першості – словенці, які є головними претендентами на перемогу в чемпіонаті.

У прпередніх матчах на чемпіонаті світу U20 в Дивізіоні 1В збірна України перемогла команди Польщі і Естонії – обидва матчі завершилися з рахунком 5:1.

Тільки переможець турніру в Бледі наступного сезону підвищиться у класі й виступатиме у Дивізіоні 1A світового чемпіонату U20.