Канада розгромила Росію і стала чемпіоном світу з хокею

Фінальний матч світової першості в Чехії завершився з рахунком 6:1 на користь команди з Північної Америки

Канада розгромила Росію і стала чемпіоно…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Lenta.ru.

Рахунок був відкритий в першому періоді. Канадський форвард Коді Ікін на п'ятачку зумів перевести шайбу у ворота Сергія Бобровського. У другій двадцятихвилинці північноамериканці продовжили закидати шайби росіянам: по разу відзначилися Тайлер Енніс, Сідні Кросбі і Тайлер Сегін.

У заключному періоді канадці оформили розгром російської збірної завдяки голам Клода Жиру і Натана Маккіннона. Єдину шайбу у складі росіян закинув нападаючий Євген Малкін, який встановив остаточний рахунок.

Цей титул став для канадців 25-м в історії. Останній раз "кленове листя" вигравало золото на ЧС-2007 в Росії. Росіяни не змогли захистити титул, який отримали на ЧС-2014 в Мінську.