"Барселону" можуть позбавити чемпіонства через договірний матч

"Барселону" і "Депортіво" підозрюють в тому, що в 38-му турі іспанської Прімери вони зіграли в договірну нічию (2:2)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Daily Mail.

Нагадаємо, що "Барселона" за тур до завершення чемпіонату стала чемпіоном Іспанії і приймала "Депортіво", якому для збереження прописки у вищому дивізіоні потрібно було набрати хоча б одне очко на "Камп Ноу". В середині другого тайму "Барселона" впевнено перемагала 2:0, але за кілька хвилин зуміла розгубити свою перевагу.

Після матчу захисник гостей Лопо сказав, що жартома підійшов до Хаві і попросив того грати в півсили. Тоді це інтерв'ю виглядало жартівливо, але Федерація футболу Іспанії почне в найближчі дні розслідування цієї гри.

Обом клубам загрожує штраф і зняття очок, що може призвести до втрати чемпіонського титулу "Барселоною" і до пониження в класі "Депортіво". Хоча президент ФФІ Хав'єр Тебас запевнив, що цей матч поза підозрою.