Звільнення суддів: Парубій розповів, як "дотиснув" депутатів

Голова Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв депутатам голосувати за звільнення суддів доти, доки не буде результативного голосування
Depo.Влада
29 вересня 2016 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"Я сьогодні доклав всіх зусиль щоб ми могли вийти на результативне голосування, щоб усі судді, які ухвалювали злочинні рішення проти Майдану, проти України були позбавлені суддівських повноважень, хоча мені довелося ставити на голосування багато разів питання про звільнення суддів. Я попередив депутатів, що буду ставити їх доти, доки ми не вийдемо на результативне голосування. Більше того, я попередив, що якщо у нас н буде результативного голосування мені доведеться опублікувати списки тих депутатів які були відсутні", -  сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада звільнила за порушення присяги 29 суддів із 34 запропонованих.

Сьогодні останній день, коли парламент має право звільнити суддів.

У п'ятницю, 30 вересня, в Україні набирає чинності судова реформа, внаслідок якої право звільняти суддів перейде від Верховної Ради до Вищої ради правосуддя, яку буде створено в майбутньому шляхом реорганізації Вищої ради юстиції. При цьому судова реформа не передбачає таку підставу для звільнення судді, як порушення присяги.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада