Звільнення Козаченко не заблокувало люстрацію, - заступниця Петренка

Ганна Онищенко пояснила ситуацію в люстраційному департаменті після звільнення її очільниці
Depo.Влада
2 грудня 2016 22:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Facebook Онищенко.

Ганна Онищенко заявила, що робота Департаменту з питань люстрації не заблокована. З учорашнього дня, за новим розподілом обов'язків, департамент люстрації координує Сергій Петухов, який вже сьогодні підписував його вихідну кореспонденцію. Департамент з питань люстрації працює і здійснює свої функції.

Для зайняття вакантної посади директора департаменту відповідно до чинного законодавства оголошено конкурс, у ході якого і буде відібрано найкращу кандидатуру на цю посаду.

Також заступниця міністра юстиції прояснила ситуацію навколо нашумілого тимчасового призначення: "Ганна Калинчук не виконуватиме обов’язки директора департаменту, оскільки я категорично проти призначення особи, стосовно якої виникла настільки негативна реакція суспільства. Натомість в Департаменті працює достаньо професійних спеціалістів, яких можна тимчасово, до закінчення конкурсу, призначити в.о. директора".

"Я, як керівник апарату, виступаю за конструктивний підхід до вирішення будь-яких кадрових питань у кожному департаменті Міністерства. Більше того, дії Тетяни Козаченко по нав'язуванню певної кандидатури, яка має суттєвий негативний резонанс у ЗМІ та суспільстві, сприймаю як тиск і лобіювання незрозумілих для мене інтересів", - додала Онищенко.

Нагадаємо, що Тетяна Козаченко заявила - українські судді відмовляються розглядати люстраційні справи, зупиняючи їх до рішення Конституційного Суду.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада