ЗМІ: У ЄС планують надати Україні "обмежений безвіз"

У Європейському Союзі можуть обмежити ймовірний безвізовий режим для України у разі ухвалення особливої угоди про безвізовий режим з Туреччиною
Depo.Влада
17 квітня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють дипломатичні джерела Die Welt у ЄС, передає depo.ua.

У Брюсселі допускають, що заплановане на кінець липня запровадження безвізового режиму між ЄС і Туреччиною не матиме необмежений характер, бо Євросоюз планує укласти з Анкарою особливу угоду про лібералізацію візового режиму. На цьому, зокрема, наполягають Німеччина і Франція.

За даними джерел, угода ЄС і Туреччини буде включати пункт про відтермінування дії у випадку невиконання останньої домовленості щодо біженців. Цей пункт дозволить після введення безвізового режиму швидко його скасувати. Його також застосують до угод про візову лібералізацію з Україною, Грузією та Косово.

Джерела також повідомляють, що ухвалення відповідного рішення очікується незабаром. Імовірно, цю тему обговорять міністри внутрішніх справ ЄС 21 квітня в Люксембурзі.

Нагадаємо, що Європейська комісія має намір подати до Ради ЄС та Європейського парламенту пропозиції про зміни законодавства щодо безвізового режиму з Україною до кінця поточного місяця.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада