ЗМІ: Шахтарів Ахметова, що приїхали до Києва, керівництво обіцяло з травня залишити без зарплат

Керівництво вугледобувного підприємства "ДТЕК Павлоградвугілля", що входить до складу енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова, попередило шахтарів про припинення виплати зарплати з наступного місяця
Depo.Влада
22 квітня 2015 19:23
ФОТО: depo.ua

Про це УНІАН повідомили відразу кілька шахтарів, які перебували на мітингу біля стін Міністерства енергетики та вугільної промисловості, передає depo.ua.

"Я з шахтоуправління "Павлоградське". На підприємстві нам сказали, що в наступному місяці зарплати не буде", - сказав шахтар.

"Тому ми приїхали в Київ, пікетувати Адміністрацію президента, парламент, Кабмін", - додав він.

Інші шахтарі також повідомили, що напередодні керівництво підприємства, викликавши начальників дільниць, попередило: для виплати зарплати за квітень компанія була змушена брати кредити.

За словами шахтарів, на мітинги у Київ приїхали гірники, які перебувають у відпустці або робітники, діяльність яких не пов'язана безпосередньо з видобутком вугілля.

Для участі на мітингу в Києві 22 квітня з "ДТЕК Павлоградвугілля", за їх словами, приїхало більше тисячі робітників.

"Частина приїхала на поїздах, частину посадили на 22 автобуси. Правда, автобуси погані. Спинки не розкладаються, трясе, а спати неможливо", - сказав шахтар.

Нагадаємо, сьогодні понад тисяча шахтарів, які зібралися в Києві на мітинг для розв'язання проблемних питань галузі, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі.

Крім того вони частково паралізували рух транспорту на центральних вулицях Києва.

Очевидці повідомляли, що шахтарі, рухаючись в бік Кабіну та Верховної ради України, скандували "Слава ЛНР і ДНР", а також мало не побили волонтерів.

А вже під вечір під будівлею Міністерства енергетики та вугільної промисловості України в Києві, де проходив мітинг шахтарів, сталася бійка.

Згодом людина Ахметова - голова профспілки гірників України Михайло Волинець заявив, що завтра мітингувати до Києва готові приїхати ще 10 тисяч шахтарів.

Читайте також: Ахмєтов пішов у наступ на Порошенка