Людина Ахметова лякає приїздом до Києва ще 10 тис. шахтарів

Шахтарі продовжать свій мітинг завтра, 23 квітня, в 9 ранку під будівлею Верховної Ради України
Depo.Влада
22 квітня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець,
передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Ми пропонуємо завтра о 9 годині зібратися біля Верховної ради. Коли будуть йти депутати, ви їх знаєте, зупиняти, спілкуватися з ними, і будемо сподіватися, що завтра вони будуть готові розглянути всі питання, які ми виносили", - заявив Волинець.

Він також зазначив, що вночі на чергуванні під будівлею Міністерства енергетики та вугільної промисловості залишиться група шахтарів шахти Дніпровської.

"Ця група буде тут стояти, тому що територія міністерства - це наша територія", - сказав Волинець.

"Мені телефонують лідери з регіонів, і вони говорять про готовність їхати зараз до Києва. Я порахував, що 10 тис. шахтарів зараз готові їхати в Київ на підтримку", - додав Волинець.

Нагадаємо, сьогодні понад тисяча шахтарів, які зібралися в Києві на мітинг для розв'язання проблемних питань галузі, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі.

Крім того вони частково паралізували рух транспорту на центральних вулицях Києва.

Очевидці повідомляли, що шахтарі, рухаючись в бік Кабіну та Верховної ради України, скандували "Слава ЛНР і ДНР", а також мало не побили волонтерів.

А вже під вечір під будівлею Міністерства енергетики та вугільної промисловості України в Києві, де проходив мітинг шахтарів, сталася бійка.

Читайте також: Ахмєтов пішов у наступ на Порошенка

Мітки: шахтарі