ЗМІ: Директора Одеської ТЕЦ, який фінансував терористів, звільнили під заставу

Затриманий за підозрою у фінансуванні бойовиків в Луганській області генеральний директор ДП ПАТ "Одеська ТЕЦ" звільнений з-під варти під заставу
Depo.Влада
12 серпня 2015 12:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

При цьому джерело агентства  у правоохоронних органах не змогло назвати суму застави та інші подробиці.

У прес-службі прокуратури Одеської області не змогли ні підтвердити, ні спростувати дану інформацію, пославшись на те, що відомство не має відношення до цього розслідування.

У той же час в прес-службі управління Служби безпеки України в Одеській області відмовилися повідомити, який запобіжний захід було обрано для підозрюваного, пославшись на таємницю слідства.

"Запобіжний захід обирає суд. Ми не можемо вплинути на це рішення", - зазначила прес-секретар управління Анна Шевчук.

Нагадаємо, 6 серпня прес-центр СБУ повідомив, що співробітники Служби безпеки України спільно з Державною службою фінансового моніторингу та міліцією припинила протиправну діяльність генерального директора ДП ПАТ "Одеська ТЕЦ", який фінансував бойовиків. За даними спецслужби, керівник підприємства разом зі спільниками привласнив 38 млн. грн. державних коштів. Для легалізації цих грошей виходець з Луганської області створив конвертаційний центр. Кошти перераховувались на особистий картковий рахунок. Потім їх частина спрямовувалася для підтримки лідерів терористів на тимчасово окупованих територіях.

100% акцій ДП ПАТ "Одеська ТЕЦ" належить державі - Міністерству енергетики та вугільної промисловості України.

Відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, опублікованій на офіційному сайті ПАТ, керівником підприємства з 16 травня 2015 є Євген Астапов.

Більше про події в Одесі читайте на Одеса.depo.ua.