Журналісту Depo.ua нецензурно погрожує представник "Батьківщини" (18+)

Сергій Коровченко погрожує журналісту через статтю на Depo.ua

Журналісту Depo.ua нецензурно погрожує п…

Журналісту-фрілансеру Івану Жеведю, який пише статті для Depo.ua, почали погрожувати за його матеріал, опублікований на нашому сайті.

"Після публікації мною на інтернет-ресурсі depo.ua статті "Іхтамнєт" у Тимошенко: В "Батьківщині" знайшовся скандальний "кримський міністр"- помічник Портнова" Коровченко С.В. надіслав мені смс-повідомлення з номеру телефону (067) 549 74 74 з погрозами моєму життю та здоров'ю. Одночасно він здійснив телефонний дзвінок з цього ж номеру та повторив свої погрози в усній формі. Вважаю ці погрози реальною та конкретною загрозою моєму життю та здоров'ю за мою професійну діяльність та громадянську позицію, тому готую відповідні звернення до правоохоронних органів", - написав Жеведь на Facebook, опублікувавши скрін погроз.

УВАГА. НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА!

Також Іван опублікував скрін із сайту асоціації адвокатів, який підтверджує, що номер, з якого відправлялися погрози, належить Коровченку.

Нагадаємо, що прес-секретар Чернігівської облорганізації ВО "Батьківщина" Ольга Мороз підтвердила, що Сергій Коровченко є представником партії ВО "Батьківщина", відповідальним за ОВО №210 з центром у Прилуках. Проте, уточнила, що він "є, як член "Батьківщини", але він не партієць, він як на громадських засадах буквально…". "Просто, якби співпрацює. Він як правозахисник, такого плану", - додала Мороз.

Читати також: "Іхтамнєт" у Тимошенко: В "Батьківщині" знайшовся скандальний "кримський міністр"- помічник Портнова

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"