Жебрівський заборонив чиновникам їздити на окуповану бойовиками територію

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський підписав розпорядження про заборону перетину лінії розмежування для держслужбовців Донецької ВЦА
Depo.Влада
9 березня 2016 18:43
ФОТО: depo.ua

 Про це він написав у "Фейсбуці", предає depo.ua.

Рішення набуде юридичної сили після погодження Антитерористичного центру.

"Після цього свою візу поставить управління юстиції", - написав Жебрівський.

Заборона насамперед стосується керівників управлінь і департаментів, службовців, які мають доступ до секретної інформації.

"Не виключаю, що їх перебування на тій території може обернутися арештами, полоном з метою подальшого викупу. Людині можуть підсунуть на підпис якийсь папірець, а потім вступає в дію шантаж. Погрози оприлюднити угоду, віддати в СБУ. І фактично людина опиняється під постійним психологічним тиском", - написав Жебрівський.

За його словами, минулої п’ятниці бойовики затримали шыстьох службовців Донецької ВЦА, які на вихідні поїхали на тимчасово окуповану територію.

"Людей відпустили, нині щодо кожного проводиться службове розслідування. Списки посадових осіб, які працюють в облдержадміністрації, районних та міських адміністраціях, є в руках терористів. Зрозуміло, що ситуація буде повторюватися", - сказав Жебрівський.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада