Зеленський видалив з сайту президента усе, що нагадує Порошенка

Команда чинного президента України Володимира Зеленського видалила із сайту глави держави усе, що стосується Петра Порошенка

Про це інформує Depo.ua з посиланням на сторінку у Facebook волонтера-редактора інформаційно-політичної платформи в "Спільнобаченні" Олександри Толмачової.

"ЗеКоманда видалита з сайту Президента України новини, звернення, фотогалереї, робочі зустрічі Порошенко. Всі розділи практично порожні, окрім Документів. Якщо ЗеКо не розуміє, що це не її особистий інстраграмчик, а архіви офіційного сайту глави держави, то що їм Конституція, або ваші особисті кошти...", - заявила вона.

Вона також поцікавилась, чи "недорогенькі ЗМІ теж потруть свої архіви до 20 травня 2019 року, щоб і духу пороху в порохівницях не було".

Толмачова додала, що сподівається, що у сайту є можливість зберігати архіви.

"Важливо, по-моєму, зберегти архіви Кабміну, Мінстату, Мінфіну і... Там маса інформації у відкритому доступі, яка дозволяє порівнювати показники в динаміці. Боюся навіть подумати, що дорвуться і вичистять такі сайти...", - написала вона.

За словами Толмачової, кеш-архів містить лише до квітня 2019 року: "Найостанніші новини, Промови, Звернення Порошенка"

"Інфо збережена в незалежних веб-архівах, але суті справи - це не змінює. публічного доступу до архівів тепер немає", - підсумувала вона.

Читайте також: Інавгурація Зеленського: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна