Завтра Європарламент і Верховна Рада ратифікують угоду про асоціацію

Ратифікація угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом відбудеться 16 вересня 2014 р. о 13:00 за київським часом
Depo.Влада
15 вересня 2014 19:30
ФОТО: depo.ua
Завтра Європарламент і Верховна Рада ратифікують угоду про асоціацію
Завтра Європарламент і Верховна Рада ратифікують угоду про асоціацію

Про це Петро Порошенко заявив на нараді з керівниками парламентських фракцій, передає ДеПо з посиланням на прес-службу президента України.

Він зазначив, що Європарламент провів підготовку до ратифікації за спеціальною скороченою процедурою.

«Ті речі, які потребували трьох-чотирьох місяців кропіткої роботи з підготовки ратифікації в Європарламенті, були виконані за дуже короткий термін - ми вклалися у два тижні», - сказав президент.

Порошенко підкреслив, що угода про асоціацію ратифікується у повному обсязі.

«Жодна крапка, жодна кома, жодне слово від узгодженої, парафованої і підписаної мною 27 червня УА не змінюється. І імплементація угоди починається з першої ж хвилини», - заявив він, зазначивши, що після ратифікації політична частина УА між Україною та Європейським союзом вступить у силу з 1 листопада.

Як повідомляв ДеПо, президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Нагадаємо, у п'ятницю, 12 вересня, у Брюсселі була досягнута домовленість про те, що тимчасове застосування Угоди про асоціацію почнеться лише з 2016 року, а доти ЄС надасть Україні автономні торгові преференції.

Український Президент підписав угоду про асоціацію 27 червня 2014 року в Брюсселі.