Запобіжний захід Мосійчуку обиратимуть в кінці зими

Печерський районний суд Києва відклав до 26 лютого засідання з обрання запобіжного заходу народному депутату від Радикальної партії Ігорю Мосійчуку
Depo.Влада
25 січня 2016 18:48
ФОТО: depo.ua

Відповідну ухвалу оголосила слідчий суддя Катерина Москаленко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Таким чином суддя задовольнила клопотання Мосійчука та його адвокатів з урахуванням наданого суду листа з Інституту Шалімова, де лікується депутат. У листі зазначалося, що Мосійчук має перебувати у стаціонарі медзакладу щодня не пізніше 18.00.

Під час засідання суду сторона обвинувачення підтвердила заяви адвокатів Мосійчука про те, що досудове розслідування було призупинено через його хворобу з 28 грудня минулого року по 25 січня 2016 року, але, починаючи з сьогоднішнього дня, розслідування було поновлено.

Враховуючи перебіг подій, сторона захисту Мосійчука звернулась до суду з клопотанням повернути до прокуратури кримінальне провадження для визначення підсудності, оскільки, на переконання адвокатів обвинуваченого, відповідно до його статусу народного депутата розслідуванням має займатися Національне антикорупційне бюро.

Таким чином, відповідно до ухвали суду, наступне засідання має відбутися 26 лютого о 14.00.

Нагадаємо, сьогодні Мосійчук вперше з'явився на засідання суду після хвороби та госпіталізації.

Генеральна прокуратура України з 25 січня постановою відновила розслідування кримінального провадження проти народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

17 вересня 2015 року Мосійчук був узятий під варту, однак випущений у листопаді. Потім він захворів і був прооперований в інституті Шалімова.

Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою"), ч. 2, 3 ст. 296 ("Хуліганство"), ч. 1, 2 ст. 350 ("Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок"), ч. 1 ст. 376 (Втручання в діяльність судових органів"), ч. 1, 2 ст. 377 ("Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного") Кримінального кодексу України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада