Захист Сенцова оскаржить вирок у Верховному суді Росії

Захист українського режисера Олега Сенцова у справі про теракти в Криму має намір оскаржити у Верховному суді Росії вирок у вигляді 20 років колонії
Depo.Влада
25 серпня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат Дмитро Дінзе, передає depo.ua з посиланням на Интерфакс.

"Це очікуваний вирок. Олег казав, що буде саме цей термін. Йому ці цифри називали та й захисникам теж. Ми маємо намір оскаржити вирок у Верховному суді, однак не думаємо, що там будуть якісь зміни. Можливо, скинуть роки два максимум ", - сказав Дінзе.

Він нагадав, що адвокати хочуть домогтися відправки Сенцова і другого фігуранта справи - Олександра Кольченко - в Україну для відбуття покарання.

Дінзе зазначив, що громадські організації вже визнавали обох засуджених політичними в'язнями. Також він стверджує, що деякі докази, пред'явлені в суді, були сфабриковані.

"Ми надали матеріали в суді, які показують, що Олег невинний. Сам він завжди говорив, що під час попереднього слідства йому в руки весь час вкладали предмети, тому відбитки пальців на зброї не є доказом його провини. Крім того, багатьох людей в ході процесу катували, на багатьох чинили психологічний тиск ", - заявив Дінзе.

Сьогодні повідомлялось, що російський суд оголосив вирок українському режисеру Олегу Сенцову і антифашисту Олександру Кольченку, що звинувачувалися у підготовці терактів у Криму. Їм присудили 20 і 10 років колонії суворого режиму відповідно.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.