Сенцова засудили до 20 років колонії. Кольченку дали 10 років (ВІДЕО)

Північнокавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону щойно оголосив вирок українському режисеру Олегу Сенцову і антифашисту Олександр Кольченку, що звинувачувалися у підготовці терактів у Криму. Їм присудили 20 і 10 років колонії суворого режиму відповідно
Depo.Влада
25 серпня 2015 14:30
ФОТО: depo.ua
Сенцова засудили до 20 років колонії. Кольченку дали 10 років (ВІДЕО)
Сенцова засудили до 20 років колонії. Кольченку дали 10 років (ВІДЕО)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на відеозапис вироку.

"На підставі ч.3 ст.69 остаточне покарання за сукупністю злочинів призначити Сенцову, шляхом часткового складання призначених покарань у вигляді позбавлення волі на строк 20 років у виправній колонії суворого режиму", - сказав суддя.

На засіданні були присутні представники українських ЗМІ, а також генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.

Нагадаємо, що кінорежисер Сенцов і активіст Кольченко звинувачуються в тероризмі. За версією російського слідства, навесні 2014 року Сенцов нібито організував у Криму підпільну групу, пов'язану з українським "Правим сектором".

Кольченко звинувачується в участі в цьому "терористичному угрупованні". Українці обвинувачення заперечують.

Крім них у цій справі також були заарештовані Геннадій Афанасьєв та Олексій Чирній. Останні пішли на угоду зі слідством і вже отримали вироки - по 7 років позбавлення волі.

Однак на процесі Сенцова-Кольченка Чирній відмовився від надання свідчень, але підтвердив попередні. А Афанасьєв не просто відмовився свідчити, а й заявив, що його попередні свідчення були обмовою, зробленою після тортур.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.