Сенцова засудили до 20 років колонії. Кольченку дали 10 років (ВІДЕО)

Північнокавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону щойно оголосив вирок українському режисеру Олегу Сенцову і антифашисту Олександр Кольченку, що звинувачувалися у підготовці терактів у Криму. Їм присудили 20 і 10 років колонії суворого режиму відповідно
Сенцова засудили до 20 років колонії. Кольченку дали 10 років (ВІДЕО)
Сенцова засудили до 20 років колонії. Кольченку дали 10 років (ВІДЕО)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на відеозапис вироку.

"На підставі ч.3 ст.69 остаточне покарання за сукупністю злочинів призначити Сенцову, шляхом часткового складання призначених покарань у вигляді позбавлення волі на строк 20 років у виправній колонії суворого режиму", - сказав суддя.

На засіданні були присутні представники українських ЗМІ, а також генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.

Нагадаємо, що кінорежисер Сенцов і активіст Кольченко звинувачуються в тероризмі. За версією російського слідства, навесні 2014 року Сенцов нібито організував у Криму підпільну групу, пов'язану з українським "Правим сектором".

Кольченко звинувачується в участі в цьому "терористичному угрупованні". Українці обвинувачення заперечують.

Крім них у цій справі також були заарештовані Геннадій Афанасьєв та Олексій Чирній. Останні пішли на угоду зі слідством і вже отримали вироки - по 7 років позбавлення волі.

Однак на процесі Сенцова-Кольченка Чирній відмовився від надання свідчень, але підтвердив попередні. А Афанасьєв не просто відмовився свідчити, а й заявив, що його попередні свідчення були обмовою, зробленою після тортур.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.