Захід навряд чи реально підтримає Україну у випадку наступу Росії, - нардеп

У разі активного наступу Росії на територію України, розраховувати на реальну підтримку з боку західних партнерів не слід
Depo.Влада
12 серпня 2016 20:33
ФОТО: depo.ua

Про це заявив нардеп Андрій Білецький, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Коментуючи останню заяву Держдепу США щодо ситуації на адмінкордоні з Кримом, Білецький зазначив, що коментар прозвучав не з боку перших осіб держави. "Це просто формальні зовнішньо-дипломатичні мантри, які вони повинні говорити в таких ситуаціях. Вони будуть говорити кому завгодно : Косово, Індонезії, Україні, Таїланду, Сирії, в подібних ситуаціях. Тут набагато цікавіше реакція Держдепу США. Її не зробили перші особи. Це серйозна ситуація, це фактично можливість початку нової війни в центрі Європи", - заявив депутат.

"Який був тон заяви? Ми закликаємо знизити напруженість з обох сторін. Вони чудово розуміють, що Україна має справу з російською агресією, а не з сепаратистами на сході Україні. Прекрасно розуміють, що мова йде про дешевої провокації в стилі 1939 року. Але закликають в тому числі і нас зняти рівень напруги. У чому зняти? Прибрати зовсім війська до кордону?", - сказав він.

На переконання нардепа, захід не був готовий до даної ситуації, яка склалася між Україною і РФ в останній час.

"Захід зараз абсолютно розгублений з цього приводу. Росія піднімає ставки. Захід не був готовий до такого і зараз він тільки виробляє можливу реакцію.
В Україні В цій ситуації ще раз підтвердилося золоте правило. Розраховувати виключно на власні сили, в тому числі на Збройні сили. Тому що навряд чи в цій ситуації, навіть якщо вона перейде в гарячу фазу, ми не отримаємо реальну підтримку Заходу. Можливо, посилять санкції, можливо розірвуть дипломатичні відносини. Ніякої реальної підтримки, фізичної, підтримки зброєю, матеріальної ми не отримаємо", - заявив він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада