Європейський суд скасував санкції проти Азарова

Європейський суд анулював санкції проти екс-прем'єра України Миколи Азарова, який після Революції Гідності втік на Росію

Про це йдеться у рішенні суду від 19 грудня, передає Depo.ua.

"Рішення Ради ЄС від 5 травня 2015 року про внесення змін у рішенні від 2014 року щодо обмежувальних заходів проти деяких осіб, організацій та органів, що було пов'язане із ситуацією в Україні, анулюються, в тому пункті, що стосується пана Миколи Яновича Азарова", – йдеться у документі.

Крім того, Європейський суд зобов'язав ЄС відшкодувати витрати на судову процедуру австрійським адвокатам Азарова, очолюваним Александером Еґґером та Ґабріелем Ланські.

За рішенням Європейського суду, Азаров був позбавлений належної правової процедури.

Європейські правники заявляють, що Рада ЄС перед тим, як діяти на основі рішень органу влади третьої країни, повинна була перевірити, чи було це рішення ухвалене із врахуванням прав на захист та на ефективний юридичний супровід.

Нагадаємо, у січні 2016 року Європейський суд у Люксембурзі скасував заморозку активів Азарова, а також екс-глави Адміністрації президента Андрій Клюєва, екс-віце-прем'єр Сергій Арбузова та екс-міністр енергетики Едуарда Ставицького.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook