Яценюк звільнив голову Держфінінспекції

Кабінет міністрів України прийняв рішення щодо звільнення Миколи Гордієнка з посади голови Держфінінспекції
Depo.Влада
4 квітня 2015 14:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Кабміну за результатами сьогоднішнього засідання, передає depo.ua.

Як зазначається, на засіданні Кабінету міністрів було заслухано доповідь голови Нацдержслужби Костянтина Ващенко про результати службового розслідування стосовно посадових осіб Держфінінспекції.

"З огляду на численні порушення законодавства, встановлені в ході службового розслідування було прийнято рішення про звільнення Гордієнка М. Г. з посади Голови Держфінінспекції, а матеріали службового розслідування передати до Генеральної прокуратури України", - йдеться у повідомленні.

Напередодні заступник голови Мін'юсту Севостьянова зазначила, що комісія Кабміну має намір звернутися до правоохоронних органів за результатами перевірки діяльності керівництва Державної фінансової інспекції.

Нагадаємо, у Кабінеті Міністрів України звинувачують відстороненого від виконання обов'язків керівника Державної фінансової інспекції Миколy Гордієнка в поданні неправдивої декларації про доходи.

Як повідомляв depo.ua, на початку березня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що начальника Державної фінансової інспекції Миколу Гордієнка відсторонили від посади і проти нього розпочали службове розслідування. За словами глави уряду, таке рішення мотивовано необ'єктивністю проведення Держфінінспекцією перевірки на державному підприємстві "Антонов", а також відсутністю контролю за держкоштами й майном.