У Яценюка звинуватили головного фінінспектора у приховуванні доходів

У Кабінеті Міністрів України звинувачують відстороненого від виконання обов'язків керівника Державної фінансової інспекції Миколy Гордієнка в поданні неправдивої декларації про доходи
Depo.Гроші
3 квітня 2015 15:56
ФОТО: depo.ua

Про це заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, повідомляють "Українські новини", передає depo.ua.

"Паном Гордієнко були надані неправдиві дані в його декларації за 2013 рік", - сказала вона.

За даними уряду, Гордієнко проживає зі своєю колишньою дружиною, проте не вказав її майно у своїй декларації. Таким чином він не згадав у своїй декларації ряд земельних ділянок у Київській області загальною площею 0,5 га, нежитлові приміщення в центрі Києва, будинок площею 400 кв. м у Васильківському районі Київської області та кілька автомобілів представницького класу.

Кабмін просить почати розслідування проти Гордієнка за приховування зазначених відомостей.

Крім того, уряд просить правоохоронців розслідувати, чи не було корупційної складової при призначенні сина Гордієнко Олександра прокурором Солом'янського району Києва.

Як повідомляв depo.ua, на початку березня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що начальника Державної фінансової інспекції Миколу Гордієнка відсторонили від посади і проти нього розпочали службове розслідування. За словами глави уряду, таке рішення мотивовано необ'єктивністю проведення Держфінінспекцією перевірки на державному підприємстві "Антонов", а також відсутністю контролю за держкоштами й майном.