Яценюк – звільненому Боровику: "Двері відкриті. Є багато іншої роботи"

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк запросив німецького юриста Сашу Боровика, який пішов з уряду через конфлікт з міністром економічної політики і торгівлі Айварасом Абромавичусем, на "іншу роботу"
Depo.Влада
15 травня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua

Про це глава Кабміну сказав у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народних депутатів про конфлікт в Мінекономіки, передає depo.ua.

"Я розумію, що прем'єр в усьому винен: міністр посварився зі своїм радником, радник - з секретарем. Добре, я готовий нести відповідальність і за це... Це компетенція міністра, який прийняв таке рішення. Я звертаюся до всіх, в тому числі і до цієї людини (Боровика, - ред.), якщо ви бажаєте працювати на Україну - наші двері відкриті. В мене є багато іншої роботи, приходьте", - зазначив Яценюк.

Нагадаємо, що вчора, після двох місяців роботи в уряді,  Саша Боровик заявив, що покидає Кабмін через конфлікт із Арсенієм Яценюком.

Після цього у Мінекономіки заявили, що Боровик не був остаточно призначений на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України.

"Пан Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України", - пояснили у відомстві.