У Мінекономіки стверджують, що звільнений Боровик не був заступником Абромавичуса

Німецький юрист, який прийняв українське громадянство, Саша Боровик не був остаточно призначений на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України
Depo.Влада
14 травня 2015 21:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

Так, 20 лютого 2015 року Боровик був представлений як кандидат на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України.

"Тим не менш пан Боровик не отримав остаточного призначення і, відповідно, ніколи не обіймав офіційної посади в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України", - зазначили пояснили у відомстві.

Протягом майже трьох місяців Боровик був радником, оскільки мав досвід з певних питань, за які відповідає Міністерство.

"Він брав участь у засіданнях і деяких напрямках діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі, але лише як радник. Таким чином, він не був остаточно призначений на посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі", - наголосили в прес-службі.

У Мінекономіки запевняють, що Боровик повністю усвідомлював свій статус протягом усього періоду співпраці з міністерством.

У відомстві додали, що міністерство продовжує роботу з упровадження, заохочення та контролю за реформами.

"Важливо, щоб усі ті, хто працює і всі ті, хто консультує Мінекономіки, були спроможні працювати разом у конструктивній манері. Через це міністерство вирішило розірвати всі зв'язки з паном Боровиком", - пояснили у відомстві.

Нагадаємо, що сьогодні Саша Боровик заявив, що покидає Кабмін через конфлікт із керівництвом.