Яценюк порадив кіберполіцейським вивчати китайську та російську мови

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк анонсував майбутні війни в кіберпросторі, і рекомендує майбутнім киберполицейским вивчати російську і китайську мови
Depo.Влада
15 жовтня 2015 17:39
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час презентації новоствореного Департаменту кіберполіції МВС, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"У нас - кіберполіцейські виключно в якості агентів захисту наших громадян і державних інтересів в кіберпросторі», - заявив прем'єр.

"У нас є така рекомендація: бажано, щоб наші кіберполіцейські і наша спецагентура ще добре володіли російською та китайською на всякий випадок", - зазначив Яценюк.

"Ті, хто проти, відразу створять антикиберполіцію, і це будуть в тому числі війни в кіберпросторі, і наші поліцейські повинні бути на голову вище і сильніше. Це означає, що нам треба буде відправляти на тренінги, і це все можна робити в мережі, і це фактично буде як дистанційне навчання", - зазначив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що Міністерство внутрішніх справ України оголосило набір у кіберполіцію та оприлюднили вимоги до претендентів на посади в