Яценюк перекидає відповідальність за провал економіки на Порошенка

У поданні на звільнення міністра екології Кабінет міністрів чітко вказав на те, що Ігор Шевченко пройшов по квоті партії "Батьківщина"
Яценюк перекидає відповідальність за провал економіки на Порошенка
Яценюк перекидає відповідальність за провал економіки на Порошенка

Тим самим, він не тільки визнав, що уряд сформований за політичними квотами, але й натякає, що весь економічний блок - це люди із квоти президента.

В першому ж абзаці пояснювальної записки до подання на звільнення Шевченка Яценюк вказує на політичну приналежність Шевченка до партії Юлії Тимошенко.

На перший погляд, всю цю історію можна було б розглядати як локальну війну Тимошенко-Яценюк, яка розпочалася з заяв про розкрадання семи мільярдів і завищених тарифів.

Насправді, ця сюжетна лінія в цій історії звичайно ж є. Але після офіційної заяви про квоти виникає наступне питання: а хто ж пройшов по інших квотах. І тут доведеться говорити про те, що останнім часом сором'язливо замовчувалося, - весь економічний блок іноземців-технократів це квота Петра Порошенка. І Яресько, і Абромявічюс і Гонтарєва - це все президентська квота. Щодо Яценюка, то він має в своїй квоті міністра юстиції, міністра внутрішніх справ і міністра кабінету міністрів.

Але повернімося до квотного принципу. В ЗМІ, завдяки поданню на Шевченка, буде вкинута нова тема і ця тема перш за все вдарить по Порошенку, який відповідає за економічний блок.

Але глибоко помиляється і "Народний фронт", який думає скинути відповідальність з себе - в масовій свідомості відповідальність буде розділена між президентом і прем'єром. А відтак, перекинути відповідальність не вдасться.

Що стане результатом всієї цієї возні? Перш за все, падіння рейтингу цілої низки політиків. Перекидання відповідальності - це хороша гра, але це гра на виліт.