Яценюк перекидає відповідальність за провал економіки на Порошенка

У поданні на звільнення міністра екології Кабінет міністрів чітко вказав на те, що Ігор Шевченко пройшов по квоті партії "Батьківщина"
Depo.Влада
30 червня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua
Яценюк перекидає відповідальність за провал економіки на Порошенка
Яценюк перекидає відповідальність за провал економіки на Порошенка

Тим самим, він не тільки визнав, що уряд сформований за політичними квотами, але й натякає, що весь економічний блок - це люди із квоти президента.

В першому ж абзаці пояснювальної записки до подання на звільнення Шевченка Яценюк вказує на політичну приналежність Шевченка до партії Юлії Тимошенко.

На перший погляд, всю цю історію можна було б розглядати як локальну війну Тимошенко-Яценюк, яка розпочалася з заяв про розкрадання семи мільярдів і завищених тарифів.

Насправді, ця сюжетна лінія в цій історії звичайно ж є. Але після офіційної заяви про квоти виникає наступне питання: а хто ж пройшов по інших квотах. І тут доведеться говорити про те, що останнім часом сором'язливо замовчувалося, - весь економічний блок іноземців-технократів це квота Петра Порошенка. І Яресько, і Абромявічюс і Гонтарєва - це все президентська квота. Щодо Яценюка, то він має в своїй квоті міністра юстиції, міністра внутрішніх справ і міністра кабінету міністрів.

Але повернімося до квотного принципу. В ЗМІ, завдяки поданню на Шевченка, буде вкинута нова тема і ця тема перш за все вдарить по Порошенку, який відповідає за економічний блок.

Але глибоко помиляється і "Народний фронт", який думає скинути відповідальність з себе - в масовій свідомості відповідальність буде розділена між президентом і прем'єром. А відтак, перекинути відповідальність не вдасться.

Що стане результатом всієї цієї возні? Перш за все, падіння рейтингу цілої низки політиків. Перекидання відповідальності - це хороша гра, але це гра на виліт.