Яценюк наказав Абромавичусу зайнятися розвитком Донбасу

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив міністру економіки Айварасу Абромавичусу розробити програму розвитку промисловості Східної України
Depo.Влада
19 серпня 2015 16:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє  depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

Яценюк підкреслив, що необхідно сформувати внутрішній ринок замовлень для промислових індустріальних підприємств, які знаходяться у cхідній Україні, через замовлення державних компаній і українського приватного сектора, зокрема, на оновлення та модернізацію інфраструктури в цілому у країні.

Прем'єр запропонував Абромавичусу спільно з міністром інфраструктури, представником Мінфіну, головами ОДА Східної України і з керівництвом індустріальних підприємств Донбасу, розробити нову промислову політику, яка повинна складатися з двох частин.

"Перша - зовнішні ринки, які можна додатково отримати. Другий блок питань, "що ми можемо завантажити з підприємств Укрзалізниці, підприємств української енергетики і Укроборонпрому за цей рік і на наступний рік. Ми мільярди фінансуємо Укроборонпром. І це означає, що це має позитивно впливати на зростання промисловості", - сказав Яценюк.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua