Яценюк анонсував конкурси на керівників низки скандальних компаній

У п'ятницю почнеться 30-денний період прийому заявок на посади керівників компаній "Укрспирт" та "Укрпошта"
Depo.Влада
18 лютого 2016 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання уряду заявив прем'єр Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

Він звернувся до всіх фахових менеджерів країни з закликом взяти участь у цьому конкурсі і нагадав, що уряд повністю змінив систему оплати праці на таких посадах.

"Тепер вона залежить від фінансових результатів і економічної ефективності керівників таких державних компаній. Відповідно до новоприйнятого закону керівництво державних компаній буде повністю позбавлено від політичних впливів і політичних тисків і буде нести відповідальність перед державою за результати своєї діяльності і за економічну ефективність", – сказав він.

Також Яценюк доручив Міністерству економіки другим етапом підготувати конкурсні умови на початок процедури призначення ще двох державних компаній "Укрхімтрансаміак" і "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії".

"Це перший пакет, де будуть призначені не політичні особи або політично заангажовані особи від тих чи інших політичних сил чи партій, а де будуть призначені на прозорому і чесному конкурсі незалежним номінаційним комітетом сім керівників одних з найбільших державних підприємств країни", – запевнив він.
Як відомо, раніше ЗМІ неодноразово писали про масштабну корупцію у цих компаніях, яка виникає через спроби низки людей отримати контроль над їхніми фінансовими потоками.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада