Янукович розповів російським ЗМІ, хто наказав побити студентів на Майдані

Екс-президент України Віктор Янукович, який утік, заявив, що за розгоном студентів на Євромайдані 30 листопада 2013 року стоїть колишній керівник Адміністрації Президента Сергій Льовочкін
Depo.Влада
24 грудня 2014 08:52
ФОТО: depo.ua
Янукович розповів російським ЗМІ, хто наказав побити студентів на Майдані
Янукович розповів російським ЗМІ, хто наказав побити студентів на Майдані

Про це Янукович заявив в інтерв'ю російському виданню «Аргументы и факты», передає depo.ua.

«Щоб зрозуміти, хто за цим стояв, треба зрозуміти, кому це було вигідно. Мені це було зовсім невигідно. Безумовно, жодного наказу на розгін демонстрантів не було і не могло бути», - заявив Янукович.

Він вважає, що це була «добре організована провокація, для того щоб перевести мирні акції протесту в радикальне русло».

«У мене немає прямих доказів того, що за провокацією 30 листопада стоїть Льовочкін. Однак такі підозри мають під собою досить вагомі підстави», - сказав він.

На запитання, чому він одразу не покарав винних у розгоні, Янукович відповів, що після встановлення перших фактів і доказів про ті події, він особисто відсторонив від своїх посад заступника секретаря РНБО Сівковича та голову Київської міської адміністрації Попова, а міністр МВС Захарченко відсторонив керівника Київського управління МВС Коряка.

«Для встановлення істини необхідно було провести розслідування, а це, як ви розумієте, процес нешвидкий», - заявив Янукович.

Нагадаємо, будучи президентом, Янукович не покарав винних у розгоні і вбивствах людей на Майдані, його фракція в парламенті підтримала диктаторські закони 16 січня, а після цього він втік до Москви, де підтримав введення російських військ на територію України.

Сергій Льовочкін став депутатом Верховної Ради від партії «Опозиційний блок».