Янукович привітав Зеленського з перемогою

Президент-втікач Віктор Янукович, який переховується на Росії, привітав Володимира Зеленського з перемогою у другому турі виборів президента України

Привітання оприлюднив прес-секретар сина Януковича Юрій Кірасір на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Я щиро вітаю Вас з обранням на пост президента України. Українці довірили Вам цей пост в найважчий для нашої країни момент історії. Миролюбний український народ розколотий і радикалізований як ніколи раніше", - йдеться у зверненні Януковича.

Він звинуватив у війні на Донбасі Петра Порошенка і його соратників, "які всі ці роки проводили політику ненависті і насильства".
Виборці вже винесли їм однозначну вирок голосуванням. А історія напевно винесе свій, більш жорсткий.

"Зараз перед Вами стоять нелегкі завдання. Головні - принести нашій країні мир, об'єднати і примирити український народ. Відновити законність і справедливість. Поліпшити добробут українців. Замінити страх і зневіру в душах людей на надію і віру в краще, нести людям, то що об'єднує, а не розділяє."Я хочу низько вклонитися мудрому українському народу, який не дав себе обдурити, не піддався на провокації і брехня, а зробив усвідомлений вибір. Українці довірилися Вам і сподіваються на те, що Ви повернете нашому народові мир і процвітання. Не підведіть їх", - заявив Янукович.

Він також побажав Зеленському міцного здоров'я, благословення й успіхів.

Читайте такожВибори президента України: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна