Як речник АТО Лисенко розкрив "всесвітню змову"

Очільник прес-центру АТО Андрій Лисенко дуже кумедно намагається відкараскатися від скандалу зі звинуваченнями на адресу Саакашвілі
Depo.Влада
11 лютого 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
Як речник АТО Лисенко розкрив "всесвітню змову"
Як речник АТО Лисенко розкрив "всесвітню змову"

Не пройшло й доби після того, як у російській "Новій газеті" вийшло епічне інтерв’ю зі звинуваченнями Андрія Лисенка на адресу Михайла Саакашвілі, а Лисенко вже почав виправдовуватися.

Так, за його словами, інтерв’ю з журналісткою російського видання Ольгою Мусафіровою записувалося ще 24 січня, а його публікація саме зараз стала для речника "повною несподіванкою". При цьому Лисенко наголосив, що російське видання опублікувало не повне інтерв’ю, а дало лише викривлену та акцентовану на певні питання інформацію. "Чомусь спадає на думку, що матеріал спеціально "відлежувався" і опрацьовувався в редакції, чекаючи свого "зіркового" часу. Який наступив чомусь саме перед міжнародною конференцією з безпеки у Мюнхені. Там, де питання з протидії російській агресії проти України стоїть на першому місці", - зауважив він.  Варто зазначити, що Лисенко запевнив, що під час інтерв’ю "жодного слова не казав" щодо кримінальної справи проти Саакашвілі, яку нібито відкрило проти нього МВС.

У всіх цих виправданнях та розповідях про жахливу всесвітню змову перед Мюнхенською конференцією абсолютно логічно виникає питання про велич постаті Лисенка. Власне, хто такий Лисенко? Він – не президент, не міністр оборони чи голова Генштабу. Заяви Лисенка, при всьому його бажанні не зможуть вплинути на такі глобальні речі, як позиціонування України у міжнародних стосунках з Заходом.

Так само ця абсурдна історія не вплине й на реноме Саакашвілі, який до речі, також сьогодні вирушає  до Мюнхена. Скоріш, навпаки, на Заході в чергове упевняться в якихось дивних іграх за участі російських ЗМІ. Тим паче, що нинішні виправдання Лисенка дуже легко перевірити. Адже журналістка Мусафірова живе в Києві, а отже можна просто перевірити диктофонний запис інтерв’ю. У разі якщо на запису справді нема таких слів, питання – хто запустив тему про кримінальне провадження проти Саакашвілі відпаде саме собою…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада