Як речник АТО Лисенко розкрив "всесвітню змову"

Очільник прес-центру АТО Андрій Лисенко дуже кумедно намагається відкараскатися від скандалу зі звинуваченнями на адресу Саакашвілі
Як речник АТО Лисенко розкрив "всесвітню змову"
Як речник АТО Лисенко розкрив "всесвітню змову"

Не пройшло й доби після того, як у російській "Новій газеті" вийшло епічне інтерв’ю зі звинуваченнями Андрія Лисенка на адресу Михайла Саакашвілі, а Лисенко вже почав виправдовуватися.

Так, за його словами, інтерв’ю з журналісткою російського видання Ольгою Мусафіровою записувалося ще 24 січня, а його публікація саме зараз стала для речника "повною несподіванкою". При цьому Лисенко наголосив, що російське видання опублікувало не повне інтерв’ю, а дало лише викривлену та акцентовану на певні питання інформацію. "Чомусь спадає на думку, що матеріал спеціально "відлежувався" і опрацьовувався в редакції, чекаючи свого "зіркового" часу. Який наступив чомусь саме перед міжнародною конференцією з безпеки у Мюнхені. Там, де питання з протидії російській агресії проти України стоїть на першому місці", - зауважив він.  Варто зазначити, що Лисенко запевнив, що під час інтерв’ю "жодного слова не казав" щодо кримінальної справи проти Саакашвілі, яку нібито відкрило проти нього МВС.

У всіх цих виправданнях та розповідях про жахливу всесвітню змову перед Мюнхенською конференцією абсолютно логічно виникає питання про велич постаті Лисенка. Власне, хто такий Лисенко? Він – не президент, не міністр оборони чи голова Генштабу. Заяви Лисенка, при всьому його бажанні не зможуть вплинути на такі глобальні речі, як позиціонування України у міжнародних стосунках з Заходом.

Так само ця абсурдна історія не вплине й на реноме Саакашвілі, який до речі, також сьогодні вирушає  до Мюнхена. Скоріш, навпаки, на Заході в чергове упевняться в якихось дивних іграх за участі російських ЗМІ. Тим паче, що нинішні виправдання Лисенка дуже легко перевірити. Адже журналістка Мусафірова живе в Києві, а отже можна просто перевірити диктофонний запис інтерв’ю. У разі якщо на запису справді нема таких слів, питання – хто запустив тему про кримінальне провадження проти Саакашвілі відпаде саме собою…

Більше новин політики читайте на Depo.Влада