Я не задоволений перебігом слідства, але втручатись і далі не буду: Порошенко про справи Майдану

Президент Петро Порошенко заявив, що незадоволений перебігом розслідування справ Майдану, але не втручався і не буде втручатися у слідство

Про це він заявив під час виступу на Суспільному, відповідаючи на питання адвокатки сімей Небесної Сотні Євгенії Закревської, повідомляє Depo.ua.

"По-перше, я дякую, що все-таки надії на те, що справи будуть доведені до кінця, пов’язані зі мною. Бо ризики у зв’язку зі зміною президентів, те що справи будуть знищені насправді вони існують і я це маю визнати. Друга позиція – я пишаюся тим, що я жодного разу не втручався у жодну кримінальну справу, включно зі справою розслідування злочинів Майдану. З точністю до навпаки хочу наголосити, що як громадянин і як президент який не втручається в діяльність слідчих органів, що напряму заборонено законом, я твердо не задоволений перебігом, термінами розслідування справ Майдану", - заявив президент.

Він також зазначив, що "особисто знав хлопців, які загинули".

"І для мене це питання дуже-дуже особисте. І я не збираюся приймати діяльність будь-якого департаменту Генпрокуратури або інших слідчих органів. Коли після 5 років ми майже не маємо людей за гратами. Мені сказали, що там 9 людей вже засуджено, 22 справи передані до суду", - зазначив він.

"Я не даю оцінок хто в цьому винний, але я твердо не сприймаю позицію і слідчих, і тих, хто проводить прокурорський нагляд. Я не буду втручатися і далі", - додав він.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна