"Всі питання вирішені": Шмигаль похвалився двома одночасними рівнями коронавірусних доплат для лікарів

Кабінет міністрів встановив два одночасні рівні доплат для лікарів, які стоять на передовій боротьби з коронавірусом в Україні

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час години запитань до уряду в парламенті, передає Depo.ua.

"Головне у медичній системі... це – лікарі, забезпечення їх засобами захисту, гідними умовами оплати праці. Для цього уряд встановив два одночасні рівні доплат для лікарів, які стоять на передовій боротьби з коронавірусом", – наголосив він.

Це, за словами Шмигаля, зокрема, доплата в розмірі 300%, яка вже виплачується.

"У нас були навесні питання до виплат. Вони – вирішені. В щоденному режимі відпрацьовані. Це була проблематика березня місяця", – нагадав прем'єр.

Він зауважив, що на сьогоднішній день доплати ідуть в автоматичному режимі через Національну службу здоров'я України (НСЗУ) у відповідних пакетах на боротьбу з COVID-19 для всіх лікарень і лікарів, які здійснюють відповідну роботу.

Шмигаль додав, що нині укладені всі необхідні угоди з НСЗУ і медичними закладами.

"Уряд також встановив додаткові доплати у 25%, 75% і 125%, якщо медичні працівники надають допомогу більшій кількості хворих, мають більше навантаження. У такому випадку будуть задіяні коригувальні коефіцієнти, що дозволяють отримувати більші заробітні плати", – розповів він.

Окрім того, прем'єр уточнив, що з вересня цього року "уряд збільшив оклади всіх без виключення медичних працівників на 25%, 50% і 75%".

"Це – додаткові кошти до зарплат медперсоналу, розміри яких в абсолютних цифрах складають від 1,3 тис. грн, до 3,5 тис. грн на місяць", – підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, на доплати медикам у вересні та жовтні виділили понад 1,3 млрд грн.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"