Вовк розповів, про що говорив з Грановським

Глава Окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк розповів журналістам, що сам попросив народного депутата України Олександра Грановського про зустріч і вона мала робочий характер
Depo.Влада
18 травня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам NewsOne, передає depo.ua.

"Ініціатива зустрічі була моєю. Я хотів зустрітися, щоб озвучити робочі питання, проблеми. Він (Грановський, - ред) сказав, що знаходиться там (в ресторані, - ред) і я під'їхав. Це робоча зустріч. З чим вона пов'язана? Окружний адміністративний суд, в ньому працює 51 суддя, при цьому повноваження мають 16 суддів. Навантаження в Окружному адміністративному суді по Україні, скажімо так, катастрофічне. Я не хочу викликати жалість до суддів, зараз у суспільства немає запиту на цю тему, хочу просто сказати, що від цього страждають прості громадяни. Люди подають позови і не можуть протягом місяця отримати законно обґрунтоване рішення, вони його отримують не раніше, ніж через півроку. В порушення закону. Тому що суддя не може нормально розглянути справу протягом місяця", - розповів він.

Вовк зазначив, що Грановський – член Комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя, з членами якого він провів вже п'ять зустрічей.

"Я проводжу такі робочі зустрічі, за своєю ініціативою, з членами комітету, з керівництвом комітету, там же я і познайомився з Грановським. З цього питання я зустрічався як мінімум з п'ятьма членами комітету, в тому числі його керівництвом і заступниками та озвучував цю проблематику", - розповів глава Окружного адмінсуду.
Вовк також сказав, чому не дав коментар програмі "Схеми", яка вела приховану зйомку зустрічі глави суду і народного депутата.

"Цій програмі я не відмовився давати коментар. Просто у нас є досвід спілкування з нею, і він - негативний. Вони беруть інтерв'ю, нарізають, саму істотну частину залишають десь за кадром і в результаті виставляють суддів дурнями. Тому, з досвіду спілкування, як-то немає сенсу давати (коментар), в той же час в письмовому вигляді ми їх про всі обставини повідомимо", - пообіцяв він.

Нагадаємо, знімальна група програми "Схеми", ведучи приховане спостереження, 16 травня зафіксувала, як народний депутат від БПП Олександр Грановський проводить зустріч в ресторані "Інк" з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком.

У свою чергу Олександр Грановський заявив на своїй сторінці у "Фейсбуці", що за ним ведуть професійне спостереження. За його словами, під час однієї з зустрічі, невідомий чоловік знімав його на камеру. "Виявилося, що цей чоловік - журналіст і працює, з його слів, в програмі "Схеми", - написав він.

Однак ні журналістського посвідчення, ні редакційного завдання у нього не було.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад