Власенко: Не був поруч, але Тетерука засуджую

Нардеп від "Батьківщини" Сергій Власенко звинуватив Андрія Тетерука у зумисному нанесенні ушкоджень Олександрі Кужель, хоча поряд його не було

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Тетерук вдарив Олександру Кужель скляною пляшкою по голові. Прямо в лоб. Я це бачив особисто. На жаль, не знаходився зовсім поруч, щоб встигнути перешкодити цьому", - написав він.

"Вона зараз у лікарні. У неї струс мозку. А Тетерук і його друзі з "НФ" брешуть, що він її "випадково зачепив горлечком", - додав Власенко.

Раніше він заявив, що Кужель перебуває на стаціонарному лікуванні.

Нагадаємо, 5 листопада у Верховній Раді Тетерук вдарив народного депутата від "Батьківщини" Олександру Кужель скляною пляшкою по голові. Вона заявила про струс мозку, а сам Тетерук сказав, що не збирається складати мандат, бо нед відчуває своєї провини, адже, за його словами, просто захищався від ударів сумкою з боку Кужель. 

В МВС повідомили, що за фактом конфлікту нардепів  відкриють кримінальну справу, попередня кваліфікація - нанесення легких тілесних ушкоджень.

Фракція "Батьківщина" зареєструвала в парламенті дві постанови про добровільне складання Тетеруком мандату і зняття з нього депутатської недоторканності.

Читайте також: Оприлюднено фото "травмованої" Кужель та пляшки, що стала "знаряддям злочину"

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }