Вища рада юстиції схвалила звільнення ще двох суддів

Загалом Вища рада юстиції вирішила внести подання до Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради про звільнення чотирьох суддів
Depo.Влада
18 грудня 2015 22:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в оприлюднених результатах розгляду питань порядку денного засідання ВРЮ 18 грудня, повідомляє depo.ua.

"За результатами таємного голосування Вища рада юстиції вирішила внести подання до Верховної Ради України про звільнення Калініченко Олени Борисівни з посади судді Солом'янського районного суду міста Києва та Нікітіної Світлани Йосипівни з посади судді Приморського районного суду міста Одеси у зв'язку з порушенням присяги судді. Також за результатами таємного голосування ВРЮ вирішила внести подання Президенту України про звільнення Макарчук (Гудим) Владислави Володимирівни з посади судді Дніпровського районного суду міста Києва у зв'язку з порушенням присяги судді", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, судді Калініченко та Макарчук виносили безпідставні рішення про арешт активістів Євромайдану. Суддя Приморського районного суду Нікітіна потрапила в поле зору комісії за затягування і порушення розумних строків судового процесу, а саме ст. 6 Конвенції із захисту основних прав людини і основоположних свобод.

Додамо, що ВРЮ відкрила 41 дисциплінарну справу проти суддів, які судили активістів Євромайдану.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада