Віра Савченко: Ситуація з затриманням довела, що розривати дипвідносини з Росією не можна

Ситуація, в якій сьогодні вночі опинилася Віра Савченко на кордоні з Росією, доводить, що заяви про розрив дипломатичних відносин між Україною та Росією є помилковими
Depo.Влада
28 квітня 2016 10:34
ФОТО: depo.ua

Про це сказала Віра Савченко в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

Вона зазначила, що її не затримали тільки завдяки тому, що поруч був консул, а сама вона була у дипломатичному авто. У разі розриву дипломатичних відносин, ситуація склалась би геть по-іншому.

"Це відповідь нашим депутатам, які хотіли розірвати дипломатичні зв'язки з Росією. Тоді таку роботу проводити було б неможливо", - сказала Савченко, додавши, що можна розривати економічні, торговельні відносини, а дипломатичні не варто.

Нагадаємо, вчора пізно ввечері Віру Савченко затримали російські прикордонники, коли вона хотіла повернутися в Україну. 

За словами адвокатів Савченко, затримання відбулося, оскільки Віра Савченко перебуває у федеральному розшуку на Росії по так званій "чеченській справі" (через образу чеченського судді). 

Після багатогодинного очікування на кордоні Віра Савченко разом із дипломатами вирушила в українське консульство у Ростові-на-Дону

В МЗС поки не роблять прогнозів щодо термінів повернення Віри Савченко, яку російські правоохоронці намагалися затримати при виїзді з території Росії.